Petrol Rafineri Sistemleri

Hidro işleme, besleme ve ürün depolama, kompresörler, filtreleme, soğutma suyu sistemleri ve diğer birçok uygulama dahil olmak üzere çok çeşitli ürün ve sistem çözümleri sunmaktadır.

Su bertaraf sistemleri dahil olmak üzere yukarı, orta ve aşağı akış süreçlerini kontrol eden, izleyen ve raporlayan sistemler; petrol ve gaz işleme ve arıtma sistemleri; petrol ve gaz kuyusu izleme; acil durum ve emniyet kapatma sistemleri; yangın ve gaz algılama; hizmet ve güç üretimi, dağıtımı ve izleme sistemleri.

Gaz enjeksiyonu dahil gelişmiş petrol ve gaz geri kazanım süreçleri için otomatik sistemler; kimyasal enjeksiyon; mikrobiyal enjeksiyon; ve buhar üretimi ve dağıtımı yoluyla termal enjeksiyon.

Atık gaz işleme dahil olmak üzere üretilen sıvıların ve gazların dehidrasyonu ve işlenmesi için otomatik sistemler; atık su işleme; petrol ve gaz ayırma, ölçme, depolama, kullanma ve arıtma.

Sürekli emisyon izleme ve raporlama gibi çeşitli kurum düzenleme gereksinimleri için otomasyon çözümleri; dökülme önleme, tespit ve kontrol sistemleri; ve saklama devri kontrolü, izleme ve raporlama.

TOP
tr_TRTurkish